O nasKim jesteśmy?

Okulary to nasza pasja i sposób na życie. W naszej pracy zawsze kierujemy się rzetelnością oraz solidnością. Nasza firma została założona w 2007 roku. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi europejskimi producentami oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i projektowaniu stworzyliśmy dla naszych Klientów szeroką ofertę wyselekcjonowanych fasonów opraw okularowych.
Dzięki standaryzacji produktów zapewniamy dostęp do części zamiennych nawet po wielu latach od zakupu. Nie prowadzimy sprzedaży agencyjnej, czy pośredniczącej. Wszystkie zamawiane modele opraw wysyłane są bezpośrednio z naszego magazynu w przeciągu 2-3 dni roboczych. Oferta skierowana jest do zakładów optycznych, salonów, wyspecjalizowanych sklepów optycznych, jak również dystrybutorów oraz importerów spoza Polski. Nasi przedstawiciele prowadzą sprzedaż bezpośrednią okularów na terenie całego kraju.


Stawiamy na jakość!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Liw Lewant, która jako jedyna na Świecie pokrywa metalowe części produkowanych opraw, hipoalergiczną powłoką tytanu, potwierdzoną certyfikatami Włoskiego Instytutu Certottica ENV14027 i EN1811. Technologia została opracowana z myślą o osobach uczulonych na różnego rodzaju metale.
Standaryzacja / Serwis posprzedażowy

Jako jedni z nielicznych dostawców opraw okularowych stosujemy rozbieralne fleksy w europejskim (włoskim) standardzie. Rozwiazanie to umożliwia łatwą naprawę uszkodzonego fleksa bez konieczności wymiany całej oprawki lub zauszników. W większości przypadków części zamienne są dostępne z dnia na dzień, a w przypadku ich braku istnieje duża szansa wyprodukowania brakującego elementu bezpośrednio dla Klienta.
Współpraca

Jako bezpośredni partner oraz wyłączny dystrybutor opraw premium działamy na rynku B2B, współpracując z Salonami Optycznymi, Dystrybutorami oraz Agentami w całej Europie. Od lat budujemy trwałe relacje biznesowe, dbając o interesy naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na potrzeby odbiorców, którzy w razie konieczności mogą liczyć na nasze wsparcie.

Dołącz do grona naszych Klientów już dziś!